Bets10 Ekşi Sözlük – Bets10 Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Bets10 Ekşi Sözlük

Sektörün dikkat çeken isimlerinden olan Bets10 ile ilgili bakmak istediğimiz bir kaynak, Ekşi Sözlük olmaktadır. Sözlük içerisindeki en eski yorumlardan günümüze kadar tarihsel akışın olması çok önemlidir. Bu sayede de mesela sitenin nasıl evreleri takip ettiğini görebileceğiz. Ki bu, bizlerin önemsediği bir konudur. Çünkü sitelerin süreç içerisindeki almış oldukları tavırlar, onları özel kılmaktadır. Yani bir dönem çok kötü olan sitelerin kendilerini toparlaması, oldukça önemlidir. Ya da kötü olan bir sitenin bu şekilde devam etmesi. Veya bir diğer olasılık iyi olan sitenin kötü bir şekli alması da önemlidir. Bu konu ile ilgili Bets10 ekşi sözlük yazarlarının yorumlarını bu makalemiz içerisinde referans almaya çalışacağız. Aynı zamanda da diğer sosyal medya aracı olan Twitter üzerindeki yorumlara da bakacağız. Kullanıcıların rahatlıkla yorum yapabildikleri bu platformlar sizlere de fikir vermeye yetecektir.

Bets10 Giriş
Bets10 Eksi Sozluk
Bets10 Eksi Sozluk

Ekşi Sözlük Şikayetler Ve Yorumlar

Bets10 ekşi sözlük ile ilgili yorumlara sitenin betsson ismi ile hizmet verdiği o dönemlerden itibaren bakmaya başladık. Bizleri ilk başta karşılayan yorumlar gerçekten de olumlu olan Bets10 yorumları olmaktadır. Mesela sitenin kullanıcılara ilgisinden bahsedilmiştir. Doğum günlerinde telefonla aramalarından tutun da özel bonuslara kadar kullanıcılar yorumlarını belirtmişlerdir. Legal bahis adına sunulan sitelerden çok daha karlı, avantajlı olduğu da bahsedilenler arasındadır. Bunun yanı sıra tabii ki çeşitli eleştiri ve şikayet yorumları da vardır. Mesela sitenin canlı destek hattının otomatik olması gibi eleştirileri de görmekteyiz. Gerçi şu zamanlarda canlı destek hattı artık gerçek olarak sizlerle görüşme yapmaktadırlar. Ama mesai dışında yine otomatik cevap yer almaktadır. Bunun yanında para yatırma konusundaki güvenilirlik oldukça olumlu etkilerle karşılanmış. Fakat para yatırma kısmındaki para çekme yöntemlerindeki limitlendirilme olayı, kullanıcıların canını sıkmış olsa gerek.

Tarihi günümüze kadar çekmek istiyoruz. Bu noktada Bets10 giriş paragrafında yer alan o olasılıklardan maalesef ki en beklenmedik olanını üzerine alıyor. Güzel giriş yapan, ivmesini arttıran bir siteyken, gittikçe daha da kötüye sarmış olduğunu görmekteyiz. Birçok kullanıcının genel yorumu bu düzlemde olmaktadır. Sitenin bir vakit ne kadar iyi olduğundan bahsetmektedirler. Günümüzde ise artık eskisine oranla hiçbir çekiciliğinin kalmadığından bahsetmektedirler. Para yatırma olayındaki tezliği para çekme olayında görememektedirler. Finans konusundaki bu güven kaybı da zaten Bets10 Ekşi Sözlük kullanıcılarının en çok eleştiri sunmuş oldukların nokta halini almış durumdadır. Söylenilen bu güvenlik zafiyetleri, para çekme konusundaki güvensizlikler, sitenin artık terk edilmesi ile sonlanmış görünmektedir. Sitenin bu tarz konulara karşı nasıl reaksiyon aldığı da önemlidir. Genel itibari ile şikayetlere pek de eskisi kadar ilgi göstermediği aşikar. Çünkü çeşitli şikayet forumlarında olduğu gibi Ekşi Sözlük içerisinde de kötü yorumlarda gerçekten de bir artış yaşanmış durumdadır.

Bets10 Giriş